Mám pro vás novinku a ta zní, že novinky a plány kolem blogu se vždycky budou objevovat tady - ve volitelném horním boxu xD.

Taaakže začnem :D

1. Mám v plánu znova předělat blog. Ano, znova :D To je taková moje úchylka.
2. Sháním někoho, kdo by mi dokázal vyrobit ikonku - hlásí se někdo??? :D:D Asi ne...
3. Založila jsem si profil TADY a je to super, mám z toho obrovskou radost. A co z toho vyplývá pro vás?? Budou se tady často objevovat mozajky atd :D:D:D

Tak to je asi zatím všechno... hm... možná mě ještě něco napadne :D


Prosinec 2009

OZNÁMENÍ

31. prosince 2009 v 18:17 | alice--cullen
Ahoj všichni. Nevím proč, ale i když tenhle desing ( jestli se tomu tak dá říkat :D ) už mě prostě nebaví. Takže na nějakou dobu pozastavuju tenhle blog, protože budu hledat nový námět, jak ten blog ´´zůtulnit´´.

Taky bych ráda nala nějaké vychytávky. Mám v plánu vytvořit mému blogu i ikonku ( i když zatím nevím jak :)) a takové věci.

Další z mých plánů je zpřehlednit to tady. Taky chci konečně napsat druhé pokračování povídky. A to vše si, samozřejmě, žádá svůj čas. Než se to všechno vytvoří, než najdu dobré obrázky na pozadí a tak dál . . . Proto se chci omluvit svým SB, protože k nim nebudu chodit a obíhat.

Takže tímto se omlouvám a prosím, abyste se mnou všichni měli strpení, protože to asi nebude trvat týden. Spíš počítejte s tím, že to bude hotovo až když se vrátím z lázní, to bude až někdy v únoru. Zatím se s vámi loučím :)

Hodně štěstí v novém roce 2010 ! ! ! :))

The Sims ( Ehm, ehm . . . )

31. prosince 2009 v 18:10
Ahoj, po dlooouhé době se zase ozývám. Našla jsem ( díky svému SB Mary-Alici ) takovou menší The Sims parodii na Stmívání. Opravdu stojí za to, zkouknout to.


Do komentů mi napište, co s o tom myslíte. Já jsem u toho videa umírala smíchy. XDXDXDXDXDXD

Hana Pestle - Need

29. prosince 2009 v 14:53 | alice--cullen |  Oblíbené písničky
Tak se po delší době vracím s videem. Je to krásná písnička od Hany Prestle, která by si, podle mě, zasloužila, dostat se na oficiální album se soundtrackem k New Moon ( Nový měsíc).

Co si o tom myslíte vy ?? Líbí se vám ?? Napište do komentářů :)

Novaspace - Dancing into danger

27. prosince 2009 v 15:07 | alice--cullen |  Oblíbené písničky
Tady je jedna z mých oblíbených písniček . Je od Novaspace a jmenuje se Dancing into danger .

Máte ji rádi ??

Krásný Nový rok :)

27. prosince 2009 v 14:39 | alice--cullen
Silvestr se nezadržitelně blíží a já mám stále výčitky z toho, že jsem sem nedala vůbec žádné přání k Vánocům. Proto doufám, že mi odpustíte, když se poctivě omluvím a dám sem přání k Sïlvestru.
Nevím, jak vy, ale já jsem si vánoce opravdu užila . . . Dostala jsem vše, co jsem si přála. Možná to bude tím, že jsem si na Vánoce nepřála nějaký ,,větší dárek''. Myslím tím třeba mobil, nebo tak. Dostala jsem spíš takové drobnější věci. Oblečení do lázní, do kterých pojedu začátkem ledna, kosmetiku, knížku Pražské pověsti. . . a nádherný dárek bylo ručně pletené bolerko, které se podobá tomu, co měla Alice Cullenová ve Stmívání.
Za chvilku pojedeme k babičce a tam možná taky Ježíšek něco nechyl :) A co se týče dárků ode mě, jsem taky spokojená. Všem se líbily, i brácha byl s knížkou o lokomotivě Tomšovi spokojený :)

Nejdřív jsem měla v plánu vám to přání dát až den před Silvestrem, jenže protože budu u babičky s kamarádkou, kterou jsem dlouho neviděla( myslím osobně, jinak si píšeme :)), tak nevím, jestli bych to stihla. Proto vám jej dávám předem.


P.S. : Možná v průběhu pobytu u babičky napíšu pokračování povídky. A asi tuším, co dostanu, ale neřeknu vám to, protože to nechci zakřiknout :)))

Rachel LeFevre

23. prosince 2009 v 22:17 | alice--cullen
Tak co si myslíte o krásných bílch šatičkác Rachel, neboli filmové Victorie ?? Podle mě jsou naprosto úžasné. Vypadají skvěle v kontrastu s její zrzavou hřívou. Je škoda, že už nehraje v dalších dílech Twilight ságy.
Tak co ?? IN or OUT ??

Nikki Reed

23. prosince 2009 v 22:07 | alice--cullen
Tak po delší době se vám zase ozývám. Vrací se rubrika IN nebo OUT ??
A dnes mi do ankety můžete hlásnout, jestli je in Nikki Reed v černo-bílých šatečkách. Tak co ??

Já říkám IN !!! Akorát ty boty . . . má v nich takové ,, staré '' nohy. Jinak šaty, super, účes taky.

Láskoměr

15. prosince 2009 v 18:46 | alice--cullen
Tak na těchto stránkách jsem našla povedený siloměr.


Tohle mi vyšlo :

Love Calculator results

These are the results of the calculations by Dr. Love:

***** *****LOVES
Katka *********


74 %


To je docela slušné, že ?? :)

Co je zač ??

15. prosince 2009 v 18:38 | alice--cullen(Katka:-D) |  Funny
Tak tohle jsem našla. Na stránkách zjistíte, co jste vy, vaše kamarádka, přítel nebo kdokoli jiný zač. Stačí pouze zadat jméno.


Určitě si to udělejte. Mě vyšlo :
Katka = Kráčející Anorganický Trabant na Kompletní Anihilaci . Tak nevím, no . . . XDXDXDXD

Treiler Eclipse ( fanmade )

5. prosince 2009 v 17:36 | Katie |  Twilight sága
Tak našla jsem skvělý fanmade triler k filmu Eclipsas - Zatmění

Líbí ??